Trwa ładowanie...

logo

Logowanie:     załóż nowe konto Zapomniałeś hasła?
  Komponujesz swój talerz   Złóż zamówienie
Strona główna > Dodaj nową restaurację

Dodaj nową restaurację

Zaproponuj restaurację

Jesteś konsumentem i nie znalazłeś w ofercie swojej ulubionej restauracji? Żaden problem! Wystarczy, że podasz nam jej nazwę i miasto, gdzie się znajduje. A my dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej dołączyła do nas swoje menu. Twoim zadaniem będzie tylko wypełnienie prostego formularza.

*Nazwa lokalu
*Miasto
*Adres lub telefon lokalu
Twój e-mail
Pola oznaczone * wymagają wypełnienia.


Rozpocznijmy współpracę

Dla wszystkich właścicieli restauracji, barów i innych punktów gastronomicznych z terenu całej Polski mamy korzystną ofertę współpracy.

Współpraca z naszym serwisem nie będzie wymagała od Ciebie żadnych nakładów czasowych ani finansowych. Wystarczy się z nami skontaktować, aby poznać szczegóły naszej propozycji i pozwolić nam udostępnić Twoją ofertę Internautom. Już teraz możesz zapoznać się z umową klikając tutaj.

A może jesteś właścicielem restauracji lub innego punktu gastronomicznego dostarczającego jedzenie na wynos i chciałbyś poznać nowy sposób dotarcia do klienta? Będzie nam miło, jeśli dołączysz do zadowolonych firm, które już znajdują się katalogu naszego serwisu.

Nie będziesz potrzebować nawet dostępu do Internetu, aby być naszym partnerem. Inne korzyści, na jakie możesz liczyć to między innymi:

  • My odpowiadamy za prawidłowe funkcjonowanie systemu zamówień, abyś Ty i Twoi klienci byli zadowoleni,
  • Jesteś zwolniony z wszelkich nakładów inwestycyjnych,
  • Otrzymujesz od nas regularne raporty dotyczące zamówień.

Dokumenty do pobrania

Wybierz miasto w którym jesteś, a następnie restaurację z której chciałbyś złożyć zamówienie: Szczecin Koszalin Goleniów
Poleć nas znajomym

Spodobała Ci się nasza oferta? Poleć nas swoim znajomym.

Korzystanie z serisu oznacza akceptację Regulaminu